نسل جوان ایران

قوانین و راهنمای سایت

قوانین و مقررات استفاده از وب‌ سایت تخصصی نسل جوان ایران

کاربر گرامی،

براي عضویت در وب‌ سایت تخصصی نسل جوان ایران ، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت تخصصی، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

1-    وب‌ سایت تخصصی نسل جوان ایران ، یک وب‌ سایت بانک مقالات و خبر گزاری می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت تخصصی ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

2- وب سایت Naslejavaneiran.com یک وب سایت کتابخانه ای به زبان فارسی است. که در آینده نزدیک امکان دو زبانه کردن آن وجود دارد لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود.

3- در این مجموعه رتبه افراد بر اساس توانایی ها و قابلیتهایشان تقسیم بندی می شود. لذا اعضا گروه باید به مسئولین خود احترام بگذارند.

4- این سایت یک مدیر کل دارد و نه بیشتر که فعلا مسئولیت آن بر عهده جناب آقای رضا رحیمی باشد.از جمله مسئولیتهای ایشان می توان به:

انتخاب مدیر ارشد های گروها، چاپ و نشر مطالب ، تخصیص منابع مالی ناشی از سود سایت به سایر اعضا، مدیریت و مشخص کردن راهکارهای کلان در سایت، سهام 51 درصدی سایت، رسیدگی به شکایات، دریافت پیشنهادات ، چاپ و مشخص کردن درامدهای مالی و شفاف سازی برای مدیران ارشد و مدیران سایت، درخواست جلسه های گوناگون با مدیران ارشد سایت و...اشاره کرد .

5- مقام دوم سایت در دست مدیران ارشد هر گروه  می باشد. در کارهای این مدیران هیچ فردی نمی تواند دخالت کند. حتی مدیر کل تنها می تواند نظر مشورتی به آنها بدهد اما اگر مدیر ارشد بخشی نتواند خواسته های سایت را براورده نماید با مشورت و رای گیری از اعضا آن گروه مدیر کل می تواند او را برکنار و شخص دیگری از مدیران آن مجموعه را به این سمت منسوب نماید. از جمله مسئولیتهای مدیر ارشد:

انتخاب مدیر ، ناشر و ویرایشگر های خود، سهام دار شدن از سایت نسل جوان ایران که منافع مالی آن به حساب مالی ایشان واریز می گردد، و با تعویض ایشان سهام ایشان نیز واگزار می شود، مدیریت بر کلیه بخش خود، مدیریت چت رم گروهی ، ارتقاع و تنزل رتبه افراد گروه خود، دریافت 10درصد از فروش مقالاتی که در گروه خود معامله می شودو...

6- مقام سوم سایت مدیران مجموعه می باشند که تعداد آنها در هر گروه می تواند متفاوت باشد. میدیران بخش نظارتی بر نوشته های اعضا جدید را بر عهده دارند و به صلاح دید مدیر ارشد می توانند منافع مالی کسب نمایند.

7- مقام چهارم سایت ناشر ها می باشند که توسط مدیر و مدیر ارشد انتخاب می شوند این دسته از اعضا در فعالیتهای اجتماعی سایت تمایلی به شرکت ندارند و تنها با فرا گرفتن نحوه مطلب گذاری دوست دارند که مطالبشان را در این سایت به فروش بگذارند. لذا سمت اجرایی ندارند. و تنها در زمان تغییر مدیر ارشد نظر مکمل را می دهند. لازم به ذکر است که ما علاقه داریم اعضا در کلیه فعالیتهای سایت حضور داشته باشد.

8- مقام پنجم سایت ویرایشگر می باشد این دسته از اعضا به دلیل اینکه در سایت تازه عضو شده اند و با نحوه عمل سایت آشنا نیستند با کمک مدیر ارشد و مدیران تلاش می شود به مراتب بالا تر حرکت نمایند. مسئولیت آنها بررسی ایرادهای ظاهر نویسندگان و ارجاء ان به مدیران  می باشد.

9- ابتدایی ترین مقام سایت نویسنده می باشد که به محض ثبت نام در سایت و انتخاب گروه خود به این مقام می رسد و دوستانی که خواستار استفاده از مطالب هستند در این مقام می مانند این اعضا از کلیه امکانات سایت بهره مند می باشند.

10- هر عضوی که در سایت مطلب می گذارد پس از فروش 70 درصد آن به حساب شخصی او واریز می گردد که با درخواست برداشت مدیر ارشد این مبلغ را ظرف 48 ساعت به حساب ایشان واریز می کند.

11- مطالبی که در سایت توسط اعضا منتشر می شود نباید تکراری باشد و مسئولیت نشر آن بر عهده نشر دهنده می باشد در ضمن باید خاطر نشان کرد که تنها مدیر ارشد و مدیران می توانند یک بار مطلب را مشاهده کنند و در صورت تکراری بودن به آن اجازه نشر نمی دهند. مگر در موارد استثنایی.

12- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت نسل جوان ایران  مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

13-  کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  نسل جوان ایران ، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیرارشد اعلام کنند.

14-مدیران ارشد وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر 3 روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

15- مدیران ارشد و مدیران در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد و تلاش دارند تا نویسندگان کار خود را اصلاح کنند تا هر چه زودتر در مراتب بالاتر سایت قرار بگیرند.

16-  در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح   نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

17-  در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او  را  به  صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.

18- در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

19- آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم نسل جوان ایران  تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.

20- سایت نسل جوان ایران فیلترینگ قویی برای خود در نظر گرفته که از انتشار کلمات رکیک جلوگیری نماید ولی اگر دوستان بخواهند این فیلترینگ را دور بزنند با برخورد مدیران ارشد و مدیر کل روبرو خواهند شد.

21-   چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم نسل جوان ایران  بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

22- کاربران پس از درج مطلب خود قادر به تغییر اطلاعاتی آن نمی باشند مگر در شرایط خاص و به صلاح دید مدیر ارشد گروه.

23- چنانچه قیمت مقاله درج شده در آگهی غیر منطقی باشد، مدیران ارشدو مدیران آن گروه می توانند به صلاحدید قیمت را حذف و قیمت جدید  به نویسنده پیشنهاد دهند.

24- نظرات کاربران همواره در داشبرد نویسنده ثبت می گردد که اگر کاربر صلاح ببیند می تواند آن را نمایش دهد یا حذف نماید.

25- علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را  ویرایش ، حذف و تایید کند  وظیفه اصلی  این کار بر عهده خود عضو می باشد.

26- بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نسل جوان ایران  به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت

27- انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.

28-   تمامی تماسهای الکترونیک با سایت نسل جوان ایران  بصورت محرمانه نزد مدیر کل و مدیران ارشد وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید

29- درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

30-  هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

31- نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

32- ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت  آزاد است و توهین به هر شخص ،  نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

33- در  حد امکان از بحث ها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت می گردد خودداری شود.

34- تمامی اعضا  باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

35- وب سایت در مورد حفظ مطالب ارسالی و اطلاعات هر عضو هیچ تضمینی نمی دهد ولی تمامی سعی خود را برای نگه داری این امانت خواهد کرد.

36- در صورتی که عضوی پیام های خصوصی رکیک دریافت کند باید ارسال کننده را در لیست سیاه قرار دهد. نباید پبام های خصوصی افراد را در قسمتهای عمومی سایت قرار دهد چرا که این کار تخلف محسوب شده و اکانت خود فرد مسدود خواهد شد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

در نهایت بابت مطالعه موارد فوق کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

مدیریت سایت نسل جوان ایران( رضا رحیمی)

فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران