نسل جوان ایران

راهنمای سایت نسل جوان ایران

راهنمای سایت:

  1. عضویت در سایت

با انتخاب قسمت ورود /عضویت در نوار ابزار اصلی وارد محیط ثبت نام می شویم.

با مراجعه به قسمت عضویت در سایت و تکمیل فرم ثبت نام شما عضو سایت نسل جوان ایران با مقام نویسنده ای خواهید بود.

لطفا در قسمت اطلاعات کاربری اطلاعات شخصی را به فارسی وارد کنید.

رمز عبور انتخابی شما باید حداقل ۸ و حداکثر ۲۰ حرف داشته باشد.
* اهمیت ایمیل در این سایت ۱- ارتباط گروه نسل جوان در مرحله اولیه از ایمیل افراد می باشد. ۲- نام کاربری اعضا ایمیل مورد نظر می باشد. ۳- بازیابی رمز عبور اعضا نیز از طریق ایمیل صورت می پذیرد. لذا از وارد کردن ایمیل جعلی یا ایمیل غیر فعال جداَ  خود داری  نمایید.

* وارد کردن شماره تلفن اجباری می باشد چرا که  با استفاده از این شماره تماس مدیریت نسل جوان ایران با ارسال پیامکهایی اقدام به اطلاع رسانی در زمینه های گوناگون می نماید.لازم به ذکر می باشد که این شماره تماسها در نزد مدیریت باقی می ماند و هیچ فردی با هر سمتی نمی تواند به این شماره دسترسی داشته باشد.

۲- آشنایی با محیط کار

پس از ثبت نام نویسنده وارد محیط کار خود(داشبرد) می شود. در این محیط کاربر با بخشهای گوناگون روبرو می شودکه در ادامه منوهای آن را توضیح می دهیم.

  • وضعیت کاربر

وضعیت کاربر در ابتداد به رنگ قرمز می باشد این حالت به کاربر اجازه می دهد که به دیگرانی که در لیست دوستان خود انتخاب (add) کرده نشان دهد حضور ندارد.

کاربر با کلیک بر روی آن می تواند این وضعیت را به حالت فعال (سبز رنگ) تغییر وضعیت دهد.

* مدیریت فایل

با کلیک بر روی مدیریت فایل ایتم های آن باز می شود این بخش شامل موارد زیر است:

۱- داشبرد:

در قسمت داشبرد اطلاعات اولیه بیان می شود.

۲- افزودن فایل :

زمانی که کاربر نسل جوان ایران برای اولین بار وارد هر بخشی بشود سیستم به صورت اتوماتیک او را به بخش انتخاب گروه فعالیت هدایت می کند و بیان می دارد که باید گروه خود را انتخاب کنید چراکه این سایت بر اساس گروه های تحصیلی شکل گرفته از خصوصیات این انتخاب استفاده از چت گروهی هم رشته های اعضا می باشد که می توانند با هم گفتگو نمایند.

لازم به ذکر می باشد کاربران با انتخاب گروه دیگر نمی توانند به هیچ وجه گروه خود را تغییر دهند لذا از دوستان گرامی خواهش می کنیم در انتخاب گروه فعالیت خود دقت لازم را بعمل اورند. پس از کلیک بر روی رشته مورد نظر در قسمت پایین شاخه فعالیت باید کلید انتخاب شاخه را از قسمت پایین انتخاب نماید.بخشی از منو انتخاب شاخه فعالیت به صورت زیر می باشد:

پس از انتخاب شاخه فعالیت کاربر به سمت افزودن فایل هدایت می شود.

در این بخش باید موارد زیر رعایت شود.

الف: انتخاب زیر گروه:

با انتخاب  گروهی که فایل شما به آن تعلق دارد بصورت اتوماتیک موس به بخش انتخاب گروه در قسمت پایین سمت راست هدایت می شود و کاربر باید از جدول گروه ها مقاله خود را انتخاب کند تا فایل او در بخش خاص خودش قرار بگیرد.

ب: انتخاب موضوع:

هر مقاله موضوع دارد که باید با مطلب همخوانی داشته باشد لذا از کاربران خواهش می کنم اگر این نکته کلیدی را رعایت نکنند مطلبشان از سمت مدیر ارشد و یا مدیران چاپ نمی گردد.

ج: بخش آپلود فایلهای مورد نظر:

در این قسمت کاربر فایلهای خود به هر صورت که دارد (word,pdf,excle,…) را باید زیپ نماید و فایل زیپ شده را ارسال کند. لازم به ذکر است که این فایلها از سوی مدیر ارشد هر بخش بررسی و با تایید ایشان نشر می یابد و فایلهای نامربوط حق نشر را نمی یابند. حجم نهایی فایل نباید بیش از ۳۰ مگ باشد

د: انتخاب تصویر :

بسیاری از فایلها تصویر شاخص دارد تا مشتریان محترم با دیدن این تصاویر اقدام به تهیه فایل مورد نظر کنند. لذا این قابلیت برای آن دسته از فایلها لحاظ گردیده نویسنده ابتدا باید از قسمت مدیریت تصویر از منو فایل تصاویر JPg خود را با حجم حداکثر ۵۰۰مگابایت بارگزاری کند.

ر: چکیده:

بخش اصلی مقاله چکیده می باشد که کاربران باید برای مقاله خود آن را بصورت ورد و صحیح قرار دهند تا کاربران بادیدن آن اقدام به خرید نمایند. این بخش نباید از ۱۵ خط تجاوز کند.

ح: فهرست مطالب

این بخش به خواننده کمک می کند تا نیازهای خود را در فهرست مطالب جستجو کند و با این عمل می تواند هرچه سریعتر به نتیجه برسد.

خ : مقدمه:

مقدمه  بیشتر به انگیزه کار محقق، هدف وتعریف سازه ها و عناصر ونظریاتی که در پایان نامه  به کار برده شده می پردازد. و حجمش پنج ،شش صفحه میشود که ما به نویسنده اجازه دادیم تا حداگثر ۲ صفحه را وارد نماید.

چ: قیمت:

این بخش مربوط به قیمت پیشنهادی نویسنده فایل یا ارسال کننده فایل به مجموعه نسل جوان ایران می باشد خالی بودن این بخش به معنی رایگان بود فایل ارسالی می باشد. لازم به ذکر می باشد که قیمت ها به تومان می باشد.

ط: زبان:

در این بخش ارسال کننده، زبان فایل خود را مشخص می کند اگر هم فایل با ترجمه باشد یعنی دو زبانه باشد آن را بیان می دارد

ظ: تعداد صفحات:

برای اینکه مشتری از محتویات مقاله یا پایان نامه آگاه باشد لازم دانستیم تا تعداد صفحت مقاله را برای مشتری بیان داریم

س: فرمت فایلها:

در این بخش هم باید فرستنده فایل مشخص کند که فایلش به چه شکلی می باشد (word,pdf,excle,…) این عامل به مشتری اجازه انتخاب  بیشتر می دهد.

ش: حجم فایل:

جهت آگاهی نویسنده نوشته می شود.

ص: کلمات کلیدی:

این بخش از مهمترین گزینه های ارسال مقاله می باشد این کلمات در گوگل سرچ می شود و باعث می شود مئو سایت را هر چه بیشتر و بیشتر فراهم کند. لذا از نویسندگان محترم خواهشمندیم در انتخاب این کلمات دقت فراوان نمایند. در ضمن بین کلمات کلیدی با زدن کامای انگلیسی فاصله ایجاد نمایند. مانند:

مقاله , انسان شناسی, روابط اجتماعی, …

ض: توضیح مختصر:

این بخش جهت معرفی پروژه به گوگل می باشد و نباید از ۱۵۰ کاراکتر بیشتر شود.

در نهایت کلید ارسال فایل را باید بزنید.

 

۳- لیست فایلهای شما:

در این قسمت فایلهای ارسالی که تا کنون برای سایت خودتان ارسال کرده اید لیست می شود و قابلیت ویرایش را برای فایلهای شما در نظر گرفته شده است.

۴- مشاهده نظر کاربران :

در این قسمت نظرات کاربرانی که این فایل را مشاهده کرده اند ثبت می شود یک ایمیل به ادرس ایمیلهای او ارسال می شود و یک پیام به ایمیل شخصی آنها

۵- مدیریت تصاویر :

قبلا راجع به آن صحبت شد.

منوی دوم :مدیریت پرفایل

در این بخش چهار ایتم وجود دارد که کاربر باید آنها را در کوتاه ترین زمان پر نماید.

۱٫ ویرایش مشخصات فردی

در بخش مشخصات فردی برای نویسندگان ، ویرایشگران و ناشران پر نمودن کد ملی الزامی نمی باشد ولی برای مدیران و میدیران ارشد داشتن کدملی و عکس کاربری الزامی می باشد و تمام مشخصات باید واقعی باشد در غیر این صورت برای آنها ارتقاع سطح صورت نمی پذیرد.

۲٫ ویرایش مشخصات بانکی :

زمانی که کاربری مقاله ای را داخل سایت به فروش می رساند پول آن به صورت اتومانیک وارد صندوق پول ایشان می شود و تا زمانی که موجودی صندوق به بیشتر از ۲۰هزار تومان نرسد نمی تواند درخواست برداشت را داشته باشد ولی پس از درخواست برداشت این پول به شماه حسابی که در این قسمت ثبت کرده واریز می شود در ضمن این شماره حساب با نام شماره حساب باید برابر باشد در غیر این صورت پول به حساب ایشان واریز نمی شود پس در وارد کردن شماره حساب خواهش می کنیم دقت نمایید.

۳٫ تغییر رمز عبور:

جهت تعویض رمز عبورتان تهیه شده و بیشتر زمانی به کار می آید که کاربر احساس کند از نام او سوء استفاده شده است. لازم به ذکر است هر گونه سوء استفاده از نام کاربری برعهده کاربر می باشد و در هر زمانی باید پاسخ گو باشد.

۴٫ انتخاب شاخه فعالیت:

این ایتم تنها یک بار برای انتخاب شاخه فعالیت افراد بکار می رود. لذا در انتخاب آن کاربران باید دقت لازم را داشته باشند.

منوی سوم : مدیریت مالی:

در این منو کاربر با ۲ گزینه روبرو می شود.

۱٫تراکنش حساب / فایل های خریداری شده:

لازم به ذکر می باشد که تنها ۷۰ در صد فروش مقاله به حساب نویسنده می رود ۱۰درصد آن توسط سیستم به حساب مدیر ارشد آن گروه و ۲۰درصد باقی مانده به حساب سایت نسل جوان در این قسمت باید اعلام شود که تراکنشهای موفق به صندوق کاربر ریخته می شود.

۲- درخواست برداشت وجه از حساب

کاربران اگر بخواهند حساب خود را برداشت کنند ۴۸ ساعت قبل باید اعلام برداشت را برای مدیریت ارسال نماید تا مدیرکل پس از بررسی حساب آنها، پول را واریز نماید. لازم به ذکر است تا زمانی که موجودی صندوق به بیشتر از ۲۰هزار تومان نرسد نمی تواند درخواست برداشت را داشته باشد.

منوی چهارم : امکانات سایت

۱-چت گروهی

  

در چت گروهی اعضا هر گروه می توانند با هم کنفرانسهای گفتگو داشته باشند که با مدیریت و نظارت مدیر ارشد می تواند شکل و بوی علمی به خود بگیرد به هر صورت امیدواریم از این قابلیت به نحو مطلوب استفاده شود.

۲٫ چت خصوصی:

در چت خصوصی هر فرد می تواند  دوستانی که از قبل در add list خود اضافه کرده به صورت کاملا خصوصی چت نماید. لازم به توضیح می باشد هیچ فردی در سایت نمی تواند پیغامهای خصوصی که میان دو نفر رد و بدل می شود را نظارت کند.

روش add کردن دوستان در سایت:

در سمت چپ بخش جستجوی دوستان کاربر با جستجوی نام دوست خود یا با در اختیار داشتن ایمیل دوست خود می تواند دوستان خود را جستجو نماید پس از پیدا کردن نام دوست خود در حد فاصل عکس و ایمل با کلیک چپ می تواند دوست خود را انتخاب و با فشار دادن پیغام دوستی به دوست خود پیامی بفرستد.

لازم به ذکر است این پیغام برای فرد مورد نظر می رود ولی اگر فرد مقابل پیغام شما را تایید نکند یا رد نماید در لیست دوستان شما قرار نمی گیرد و این امکان برای فرد مورد نظر در نظر گرفته که هر زمانی که شما را نخواهد هم را از add list خود حذف کند

با امید بر اینکه توضیحات کافی و مناسب بوده باشد و تشکر از شما دوست گرامی بابت انتخاب این مجموعه علمی

فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران