نسل جوان ایران

فنی مهندسی دانستنی های موبایلمشکلات

دانستنی های مهم برای خرید گوشی همراه

ارسال کننده : جناب آقای سینا جانبزرگی
سطح فعالیت : نویسنده
ایمیل : sinamastergani[@]gmail.com
تاریخ ارسال : ۱۰ تیر ۱۳۹۷
دفعات بازدید : 339
زبان نوشتاری : فارسی
تعداد صفحه : 16
فرمت فایل : word
حجم فایل : 324kb

قیمت فایل : 1,000 تومان
خرید فایل

امتیاز مثبت : 0
امتیاز منفی : 0

دانلود پایان نامه و مقاله
محل سفارش تبلیغات شما

، خرید یک گوشی هوشمند مثل خرید خودرو است، کاری سخت و مشکل! گوشی ها در اشکال و ابعاد مختلف موجودند و هیچ گوشی‌ای بهترین گزینه برای تمام افراد نیست. ابتدا سیستم عامل گوشی را انتخاب کنید، به احتمال زیاد تنها چند گوشی خاص وجود دارد که برای کارهای شما مناسب هستند.

در این مقاله سعی کردیم نکات اصلی و اساسی در خرید یک گوشی و بررسی کارایی و عملکرد آن را بیان کنیم و در مورد هر یک توضیح دهیم. با مطالعه‌ی دقیق نکات مطرح شده شاید شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که انتخاب پلتفرم، بررسی سخت افزار و مطالعه‌ی مقالات نقد و بررسی گوشی ها چندان مشکل و پیچیده نیست و تنها چیزی که لازم است، دقت و حوصله است. همیشه گوشی هایی که بهترین امتیازات را در بررسی‌ها به دست می‌آورند را مورد توجه قرار دهید.

آشنایی با سخت‌افزار گوشی همراه,انتخاب سیتم عامل گوشی همراه,اندروید,نقاط قوت‌ اندروید, سیستم عامل ویندوز فون,نقاط قوت ویندوز فون,iOS,دوربین گوشی ,صفحه نمایش گوشی تلفن همراه,کیفیت صدای گوشی,طراحی های گوشی همراه,برترین‌ها گوشی همراه با قیمت

 

 

 

هنوز مشخص نشده شده است که رابطه نان شب و خرید گوشی چیست؟!یکی از مهمترین چالش ها و انتخاب های هر فرد خرید و انتخاب گوشی مناسب و کاربردی است که بسیار حساس و خاص است،حال می خواهیم شما را با همه اطلاعات لازم برای خرید یک گوشی همراه خوب آشنا کنیم

تلفن همراه سال ۱۳۷۲ و با ۲۰ سال تاخیر وارد ایران شد. تا سال ۱۹۹۱ تنها استفاده از تلفن همراه مکالمه صوتی بود و بس. تنها یک سال بعد در سال ۱۹۹۲ اولین پیامک فرستاده شد، که به تاریخ شمسی می‌شود سال ۱۳۷۳ و البته این در حالی است که اولین پیامک در ایران با هشت سال تاخیر یعنی سال ۱۳۸۱ ارسال شد.

برای این فایل تا کنون نظری ارسال نشده است

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید

تعداد کاراکتر مجاز:

مقاله و کتاب های مرتبط

برچسب های مرتبط


فهرست کتابخانه نسل جوان ایران

نویسندگان برتر و فعال نسل جوان ایران

تاییدیه های سایت


درگاه بانک ملت

شبکه های اجتماعی نسل جوان ایران


فن آوری های روز دنیا


آرشیو فن آوری های روز دنیا

جدیدترین اخبار سایت


پایگاه خبری نسل جوان ایران